Obszary działania

 

Pomoc przy zakładaniu działalności gospodarczej


Całość spraw formalnych związanych z zakładaniem działalności gospodarczej przejmujemy na siebie. W Państwa imieniu załatwimy wszystkie formalności w Urzędzie Skarbowym oraz Zakładzie Ubezpieczeń Społecznych. Pomożemy Państwu oszczędzić czas oraz skutecznie doradzimy w sprawach z zakresu księgowości oraz kadr.


Pomoc przy wyborze formy prowadzenia działalności gospodarczej


W związku z tym, że każda firma ma inny, indywidualny profil działalności, pomożemy Państwu w określeniu formy działalności gospodarczej. W polskim prawie podatkowym istnieje również wiele form opodatkowania. Doradzimy Państwu, jaką z nich wybrać.


Pomoc w pisaniu wniosków unijnych  i uzyskaniu dotacji z Urzędu Pracy na rozpoczęcie działalności gospodarczej


Pomoc w uzyskaniu dotacji z urzędu pracy na rozpoczęcie działalności gospodarczej. Proponujemy Państwu pomoc w pisaniu wniosku o udzielenie dotacji z miejscowego urzędu pracy na rozpoczęcie jednoosobowej działalności gospodarczej. Po zakończonej współpracy dysponują Państwo spójnym i odpowiednio wypełnionym dokumentem. Dajemy stuprocentową gwarancję na prawidłową treść merytoryczną naszych wniosków!


Pomoc przy wyborze formy prowadzenia działalności gospodarczej


Nasz doradca zawodowy pomoże Państwu w wyborze lub zmianie zawodu, kierunku kształcenia i szkolenia zawodowego, uwzględniając Państwa możliwości psychofizyczne i sytuację życiową, a także potrzeby rynku pracy.