Obszary działania


Opieka prawna


Dzięki stałej współpracy z adwokatami, radcami prawnymi oraz kadrą naukową, oferujemy Państwu możliwość uzyskania profesjonalnej procesowej pomocy prawnej z zakresu prawa pracy, ubezpieczeń społecznych i gospodarczych, prawa cywilnego, administracyjnego a także obowiązków podatkowych i celnych.


Pomoc prawna, opinie i analizy


Dzięki stałej współpracy z wykwalifikowaną kadrą wykładowców, adwokatami i radcami prawnymi, istnieje możliwość uzyskania pomocy przy pisaniu pism procesowych, profesjonalnej porady prawnej, opinii i bieżących wyjaśnień z zakresu prawa pracy, ubezpieczeń społecznych i gospodarczych, prawa cywilnego, administracyjnego a także obowiązków podatkowych i celnych. Opinie sporządzane są w skróconej formie, w przypadku konieczności pilnego rozwiązania Państwa problemu, lub w formie rozbudowanej, gdy oczekujecie Państwo przedstawienia pełnego stanu orzecznictwa i poglądów naukowych na dany temat. Tak opracowane opinie prawne posiadają wysoki poziom merytoryczny zarówno z praktycznego, jak i teoretycznego punktu widzenia.


Oferujemy Państwu również pomoc w sporządzaniu analiz obejmujących oprócz szczegółowej wiedzy naukowej, także ocenę sytuacji w danej dziedzinie gospodarczej wraz z przewidywanymi zmianami zarówno w obszarze obowiązujących przepisów prawa, jak też w obszarze przewidywanych zmian gospodarczo – ekonomicznych, rekomendując Państwu możliwe działania na przyszłość.


Usługi prawne przez internet


W tym celu wystarczy przesłać do nas pytanie poprzez formularz zgłoszeniowy.


Ubezpieczenia gospodarcze


Współpracujemy z Towarzystwem Ubezpieczeniowym i Reasekuracji Allianz Polska S.A.

Nasza oferta obejmuje:                  

- Ubezpieczenia mienia firmy

- Ubezpieczenia z tytułu OC firmy

- Ubezpieczenia grupowe

- Indywidualne ubezpieczenie dla właścicieli firm

- Ubezpieczenia pojazdów mechanicznych

- Ubezpieczenie na wypadek kontroli podatkowej lub skarbowej Allianz Podatnik

- Ubezpieczenie wspólnot mieszkaniowych


Obsługa księgowa


Prowadzenie księgowości i kadr wymaga szerokiej znajomości przepisów z zakresu podatków, rachunkowości, ubezpieczeń społecznych i prawa pracy.


Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów, oferujemy kompleksową obsługę finansowo-księgową poprzez wyspecjalizowane biuro rachunkowe. Oferta obejmuje obsługę ksiąg rachunkowych dla małych i średnich przedsiębiorstw, jak również księgowość dla podmiotów rozpoczynających działalność. Przejęcie procesów księgowych w Państwa firmie oznacza dla nas przejęcie pełnej odpowiedzialności a dla Państwa możliwość koncentracji na podstawowym biznesie oraz uzyskania konkretnych oszczędności kosztowych.


Szkolenia


W oparciu o stałą współpracę z wykwalifikowaną kadrą wykładowców oraz przedstawicielami praktyki, oferujemy Państwu szkolenia, kursy z różnych dziedzin.


Współpracujemy z Wyższą Szkołą Zawodowa im. Witelona w Legnicy, która organizuje studia podyplomowe. Uczelnia aktualnie proponuje bardzo szeroką ofertę kierunkową. Współpraca Firmy z uczelnią daje gwarancję wysokiej jakości usług szkoleniowych, prowadzonych przez doświadczoną kadrę specjalistów. 


Współpracujemy również z British Centre - Centrum Języków Obcych we Wrocławiu. Jest to niepubliczna placówka oświatowa, która na rynku edukacyjnym funkcjonuje już ponad 20 lat i dzięki temu posiada wieloletnie doświadczenie w nauczaniu języków obcych oraz  w organizacji szkoleń o różnym charakterze.


Oferujemy również szkolenia na potrzeby Klienta, który określa grupę docelową, zakres takiego szkolenia i termin. Jesteśmy w stanie zorganizować takie szkolenie w ciągu kilku dni.


Obsługa BHP 


 
Oferujemy następujące usługi:

- kompleksową obsługę firmy w zakresie służby BHP na ramach stałej współpracy lub jednorazowego

 zlecenia,

- organizacji i prowadzenia szkoleń z zakresu BHP, PPOŻ oraz Pierwszej Pomocy

 dla wszystkich grup zawodowych,

- tworzenia wymaganej prawem dokumentacji,

- oceny i dokumentowania ryzyka zawodowego,

- prowadzenia postępowań powypadkowych,

- przeprowadzanie kontroli warunków pracy w zakresie BHP,

- opracowywania instrukcji oraz procedur z zakresu BHP, PPOŻ,

- sporządzanie instrukcji BHP i PPOŻ,

- sporządzanie okresowych analiz stanu BHP i ochrony PPOŻ,

- pomoc w wykonaniu badań i pomiarów czynników szkodliwych na stanowiskach pracy,

- nadzoru i doradztwa w zakresie realizacji nakazów organów kontrolnych PIP.